پلتفرم «یادپدیا» به شما کمک می کند تا با بهترین شیوه ها و تکنولوژی جدید هر آنچه میدانید را یاد بدهید و آنچه نیاز دارید را بیاموزید.

هدف ما:

”هدف ما ارائه راهکارهای جدید و نوآورانه برای ساخت محتوای آموزشی و تسهیل فرآیند یادگیری است.“

درباره «یاد پدیا»

اگر می‌خواهید یاد بگیرید و یا دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، به «یاد پدیا» خوش آمدید. ما به عنوان محلی برای یادگیری آنلاین و ارائه محتوای آموزشی دیجیتال تلاش می کنیم تا کاربران خود را از طریق دانش به یکدیگر متصل کنیم.

بیش از 20,000+ کاربر با ما همراه شدند تا به اهداف خود برسند

ماموریت ما بهبود زندگی از طریق یادگیری است. ما هر کسی (مدرسان) را در هر کجا قادر می‌سازیم محتوای آموزشی ایجاد کند و با دیگران به اشتراک بگذارد. همچنین برای کاربران (دانش آموزان، دانش جویان و یادگیرنده ها) این امکان را فراهم می کنیم تا به آن محتوای آموزشی برای یادگیری دسترسی داشته باشند.

ما «یاد پدیا» را بهترین راه برای ارائه محتوای آموزشی ارزشمند به کاربران خود می دانیم و تلاش می کنیم تا پلتفرم و خدمات خود را برای شما، کاربران و مدرسان خود ایمن نگه داریم.

تمامی خدمات ما از طریق وب سایت یادپدیا، اپلیکیشن تلفن همراه یادپدیا، برنامه تلویزیون های هوشمند و سایر ابزارهای متصل به اینترنت قابل ارائه و دریافت هستند.

 • با یاد پدیا هر کسی از هر جایی می تواند به کلاس درس دسترسی داشته باشد.
 • به هر کاربری می توان درس مورد نظر را آموزش داد. در اینجا موقعیت مکانی، دوری از مراکز آموزشی و محدودیت زمانی باعث جا ماندن از کلاس درس نمی شود.
 • هر موضوعی که برای تدریس انتخاب نموده اید به همراه سرفصل ها نمونه ها ارزیابی و تکالیف می توانید در یاد پدیا بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.
مشتریان سازمانی
85%
دوره های آموزشی
90%
زبان های خارجی
75%
اساتید و مدرسین
95%

جوایز و افتخارات

 • 1397
  اولین پلتفرم مبتنی بر دانش و تحقیقات
 • 1398
  بهترین پلتفرم استاندارد آموزشی
 • 1399
  حضور در جشنواره وب و موبایل ایران
 • 1400
  بهترین ارائه دهنده خدمات آموزشی
 • 1401
  به زودی ...

دوستان شما در «یاد پدیا»

همکاری با ما
avatar
دکتر فیروزه روستا

متخصص زنان

avatar
دکتر زینب برخورداری

استاد فلسفه

avatar
دکتر احد فرامرز قراملکی

پدر اخلاق حرفه ای ایران

avatar
مسعود عباسیان

مدرس زبان انگلیسی