تدریس را شروع کنید

می توانید دوره آموزشی خود را در «یاد پدیا» بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. روش استفاده و ساخت دوره های آموزشی بسیار ساده هست و ما همواره در این مسیر همراه شما هستیم.

ثبت نام مدرس

با بهترین شیوه ها و تکنولوژی جدید مخاطبان خود را آموزش دهید

یاد پدیا، پلتفرم ساخت و انتشار دوره های آموزش مجازی و آنلاین است. در یاد پدیا مدرس می تواند دوره آموزشی خود را بر اساس طرح درس، محتوای چند رسانه ای و ابزارهای تعاملی ساخته و بفروش برساند. یاد پدیا دوره های آموزشی را بصورت خصوصی و به روش خودآموزی برگزار می کند.

ثبت نام کنید

با به اشتراک گذاشتن دانش خود، به افراد در یادگیری مهارت های جدید، پیشرفت شغلی و کشف استعداد هایشان کمک کنید.

دوره آموزشی خود را بسازید

عضو جامعه مدرسان یاد پدیا باشید و با استفاده از امکانات، ابزارها و راهنمایی همکاران خبره، دوره های آموزشی بهتری بسازید.

دوره های خود را بفروشید

هر بار که یادگیرنده ای دوره شما را خریداری می کند، درآمد کسب کنید و آن را بصورت ماهانه در حساب بانکی خود دریافت نمایید.

0

K+
یادگیرنده

0

+
تدریس کننده

0

K+
دوره آموزشی

0

+
زبان

لطفا فرم زیر را پر کنید

چگونه در «یاد پدیا» تدریس کنم؟

بالاترین تعرفه کسب درآمد

تولید دوره های آموزشی مجازی و آنلاین حاصل سال ها تجربه و دانش اساتید است. به همین جهت یاد پدیا در راستای ارائه خدمات و ابزارهای مناسب ساخت و انتشار دوره های آموزشی، سهم اساتید از فروش را بالاترین در بین تمامی سایت های ایرانی، یعنی به میزان تا 80 درصد سهم از فروش قرار داده است.

...

یاد پدیا بالاترین سهم از فروش دوره های آموزشی را برای اساتید در نظر گرفته است.

امکانات در نظر گرفته شده برای اساتید:
 • تعداد فروش نامحدود دوره ها
 • گزارش مستمر و لحظه ای فروش
 • تسویه ماهیانه فروش دوره ها
 • واریز به حساب بانکی (شبا)
 • ایجاد طرح درس

  با علاقه و با تکیه بر دانش خود شروع کنید. سپس موضوعی را انتخاب کنید و طرح درس را پیاده سازی کنید. در هر بخش مشخص کنید با چه نوع محتوایی (فیلم، پادکست، اسلاید و ..) می خواهید تدریس کنید.

 • آماده سازی محتوای دیجیتال

  محتوای دیجیتال مورد نیاز دوره آموزشی خود را می توانید با استفاده از دوربین موبایل، دوربین فیلمبرداری حرفه ای و نرم افزارهایی مانند کمتازیا تهیه کنید.

  تیم پشتیبانی ما برای کمک به تولید و بررسی محتوای دیجیتال شما آماده است. یاد پدیا امکانات و منابع انسانی لازم را برای همراهی شما فراهم آورده است.

 • انتشار دوره آموزشی و ارتباطات

  برای ایجاد تعامل و ارتباط با یادگیرنده های خود، تمرین و پرسش ایجاد کنید. برای آن ها پیام و به پرسش هایشان پاسخ دهید. ما ابزارهای مناسب برای تعامل، پرسش و پاسخ و تمرین فراهم کرده ایم.

تدریس در «یاد پدیا»
 • با آموزش آنلاین هر کسی از هر جایی می تواند به کلاس درس دسترسی داشته باشد.
 • به هر فردی می توان درس مورد نظر را آموزش داد. در اینجا موقعیت مکانی دوری از مراکز آموزشی و محدودیت زمانی باعث جا ماندن دانشجو از کلاس درس نمی شود.
 • هر موضوعی که برای تدریس انتخاب نموده اید به همراه سرفصل ها نمونه ها ارزیابی و تکالیف می توانید در این نرم افزار بسازید و آن را بصورت آنلاین ارایه کنید.
 • صندلی های کلاس در هر دوره نامحدود و دسترسی به آن از هر مکانی امکان پذیر است. مخاطب از هر جا و با هر انگیزه و هدفی امکان شرکت در کلاس را دارد.
 • هر موضوعی که برای تدریس انتخاب نموده اید به همراه سرفصل ها نمونه ها ارزیابی و تکالیف می توانید در این نرم افزار بسازید و آن را بصورت آنلاین ارایه کنید.
 • برای دسترسی به این دوره ها و استفاده از آن ها داشتن کامپیوتر، موبایل هوشمند و یا تبلت و اتصال به اینترنت کافی است.

تدریس را شروع کنید!

با رشد سریع تکنولوژی بسیاری از مشاغل در حال تغییر و یا حذف هستند. در این میان با ارزش ترین و ماندگارترین مشاغل آن هایی هستند که مانند «آموزش» نیاز به مجموعه ای از توانمندی های اجتماعی دارند.