چطور راهنماییت کنم؟

یک دسته را انتخاب کنید تا سریع تر پاسخ خود را بیابید.

سوالات متداول

برای استفاده از «یاد پدیا» ممکن است سوالاتی برایتان بوجود آمده باشد. این سوالات معمولا توسط مخاطبین پرسیده می شوند. در اینجا به تعدادی از سوالات متداول پاسخ داده شده است.

بعد از طی مراحل عضویت و ورود به صفحه شخصی، در قسمت جستجو نام استاد، نام دوره آموزشی وارد نموده و بعد از پرداخت هزینه، دوره به صفحه شما اضافه می شود و می توانید دوره را شروع کنید. چنانچه کد دوره را در اختیار دارید آن را در قسمت افزودن دوره آموزشی وارد نمایید.
از لحظه ای که دوره به صفحه شخصی شما اضافه می شود می توانید دوره را شروع نمایید. استاد مربوطه ممکن است پیشنهادی برای طول مدت گذراندن دوره داشته باشد اما زمان واقعی به توانمندی و زمان گذاری شخص شما بستگی دارد.دوره بر اساس نظر ارائه دهندگان ممکن است بصورت محدود و یا نامحدود در اختیار شما باشد.
شما در هر بخش از دوره می توانید در زیر هر محتوای آموزشی نظر و یا سوال خود را بپرسید و یا به اشتراک بگذارید.

توجه: یاد پدیا از ارائه اطلاعات تماس مستقیم با اساتید، دستیاران تدریس (TA) یا سایر کارکنان دوره معذور است مگر در موارد خاص و به درخواست ارائه دهندگان دوره.

علاوه بر اینکه در قسمت ارائه نظر می توانید درخواست خود را با ارائه دهندگان دوره به اشتراک بگذارید، برخی از ارائه دهندگان دوره بر اساس نیاز، راه های تماس مستقیمی را در اختیار مخاطبان قرار می دهند و یا با برگزاری جلسات لایو، به رفع اشکال و پرسش و پاسخ می پردازند.

چنانچه یک دوره آموزشی نیاز به اطلاعات زمینه ای و دانش قبلی داشته باشد در اول دوره مطرح خواهد شد. در ابتدا و یا پایان دوره نیز معمولا ارائه دهندگان لینک سایت های دیگر و یا کتاب هایی را جهت مطالعات وسیع تر معرفی می کنند.

دوره های یاد پدیا لایو نیستند، بنابراین زمان مشخصی برای مشاهده دوره وجود ندارد. همه ویدیو ها و پادکست ها از قبل ضبط شده و در 24 ساعت شبانه روز در دسترس هستند و در هر زمان که برایتان مناسب است، می توانید به مطالب دوره دسترسی پیدا کنید.

یاد پدیا این قابلیت را دارد که آزمون های چهار گزینه ای و یا پرسش پاسخی را برای دوره ها طراحی نماید اما وجود این آزمون ها و همچنین تکالیف در دوره به نظر ارائه دهندگان دوره بستگی دارد.

برای بازگشت به قسمتی که اخیراً پایان رسانده اید، از روی فهرست دوره که در کنار صفحه قرار دارد محتوای بعدی را انتخاب کنید و سپس دوره خود را ادامه دهید. و یا از روی طرح درس آخریش بخشی را که گذرانده اید پیدا کنید.

در قسمت ورود بر روی «رمز عبور را فراموش کرده ام» کلیک کرده و مراحل بازیابی را فعال کنید. اگر در هنگام ثبت نام ایمیل و یا شماره موبایل خود را در یاد پدیا ثبت کرده اید، می توانید از همان طریق آن را بازیابی کنید.

لطفا موارد زیر را بررسی کنید:

- مطمئن شوید که کیبورد شما در حالت انگلیسی است.

- مطمئن شوید که در زمان ثبت نام رمز عبور و نام کاربری را درست وارد کرده اید.

- مطمئن شوید رمز عبور شما صحیح است.

- در هر صورت اگر نتوانستید به یاد پدیای خود وارد شوید با ما تماس بگیرید.

دوره های یاد پدیا کاملا آنلاین هستند و از طریق پلتفرم یاد پدیا میتوان به آنها دسترسی داشت. دانلود یک دوره و یا بخشی از آن مجاز نیست، اما می توانید در طول مدت گذراندن دوره اطلاعات آموخته شده را برای خود یادداشت برداری نمایید.

خیر، برای تمامی مراحل عضویت، ورود و گذراندن دوره آموزشی نیاز است که به اینترنت اتصال داشته باشید.
شما می توانید از درگاه پرداخت اینترنتی بصورت مستقیم از داخل سایت هزینه دوره را واریز نمایید.

قیمت یک دوره بر اساس نظر ارائه دهندگان دوره و بر اساس محتوای دوره تعیین می گردد و هر دوره هزینه خاص خود را دارد.

شما می توانید به صورت مستقیم به آدرس info@yadpedia.ir ایمیل بفرستید و یا با شماره تماس 22750501-021 تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح نمایید.